Yoldaşlıq oyunu

20 iyul 2024

0 - 0
Ətraflı

TURNİR CƏDVƏLİ

Yoldaşlıq oyunu
# Komanda O Q H M VQ BQ XAL
1 Neftçi 0 0 0 0 0 0 0
Tarix Saat Son/Növbəti oyunlar Tur Turnir
13.07 18:00
Neftçi
3 - 1
Alanyaspor
Yoldaşlıq oyunu
17.07 18:00
Neftçi
2 - 1
Sivasspor
Yoldaşlıq oyunu
20.07 18:00
Neftçi
0 - 0
Erzurumspor
Yoldaşlıq oyunu
03.08 18:30
Neftçi
: - :
Turan Tovuz
I tur Premyer Liqa
# Komanda O Q H M VQ BQ XAL
1 Neftçi-2 36 29 2 5 117 31 89
2 Qəbələ-2 36 27 4 5 101 38 85
3 Sabah-2 36 21 4 11 78 48 67
4 Zirə-2 36 14 10 12 52 45 52
5 Qarabağ-2 36 15 6 15 59 53 51
6 Sumqayıt-2 36 16 3 17 78 83 51
7 Səbail-2 36 10 6 20 46 71 36
8 Kəpəz-2 36 10 5 21 39 75 35
9 Turan Tovuz-2 36 9 3 24 49 90 30
10 Araz-Naxçıvan-2 36 6 3 27 32 117 21
Tarix Saat Son/Növbəti oyunlar Tur Turnir
05.05 15:00
Qarabağ-2
0 - 3
Neftçi-2
XXXIII tur Əvəzedicilər Liqası
11.05 17:00
Neftçi-2
8 - 1
Kəpəz-2
XXXIV tur Əvəzedicilər Liqası
20.05 17:00
Səbail-2
1 - 2
Neftçi-2
XXXV tur Əvəzedicilər Liqası
26.05 17:00
Neftçi-2
3 - 1
Sabah-2
XXXVI tur Əvəzedicilər Liqası
# Komanda O Q H M VQ BQ XAL
1 Sabah 30 24 3 3 116 25 75
2 Səbail 30 20 5 5 74 28 65
3 Neftçi 30 20 4 6 83 27 64
4 Qəbələ 30 20 3 7 83 41 63
5 Qarabağ 30 14 3 13 80 64 45
6 Zirə 30 13 5 12 55 50 44
7 Sumqayıt 30 13 3 14 50 61 42
8 Turan Tovuz 30 10 3 17 63 72 33
9 Araz-Naxçıvan 30 6 4 20 37 74 22
10 Kəpəz 30 5 4 21 26 102 19
11 İCBFA 30 1 1 28 15 138 4
Tarix Saat Son/Növbəti oyunlar Tur Turnir
13.04 12:00
Qəbələ
1 - 0
Neftçi
XXIX tur Gənclər Liqası
21.04 16:00
Neftçi
3 - 0
İCBFA
XXX tur Gənclər Liqası
27.04 16:00
Zirə
0 - 2
Neftçi
XXXI tur Gənclər Liqası
12.05 14:00
Neftçi
3 - 0
Sumqayıt
XXXIII tur Gənclər Liqası
# Komanda O Q H M VQ BQ XAL
1 Sumqayıt 39 30 7 2 135 26 97
2 Sabah 39 29 7 3 146 36 94
3 Neftçi 39 28 4 7 119 47 88
4 Qarabağ 39 21 6 12 94 50 69
5 EFA 39 18 11 10 92 48 65
6 Qəbələ 39 18 9 12 76 49 63
7 Turan Tovuz 39 18 6 15 71 48 60
8 Neftçi İK İB 39 14 11 14 65 57 53
9 Səbail 39 14 5 20 71 74 47
10 Kəpəz 39 11 9 19 68 74 42
11 Zirə 39 11 7 21 71 72 40
12 Araz-Naxçıvan 39 9 10 20 40 80 37
13 UFA 39 5 0 34 39 197 15
14 İCBFA 39 1 0 38 19 248 3
Tarix Saat Son/Növbəti oyunlar Tur Turnir
27.05 19:00
Neftçi
2 - 1
Səbail
XXXVI tur U-17 Liqası
01.06 18:00
Neftçi
0 - 0
Sumqayıt
XXXVII tur U-17 Liqası
08.06 12:00
Qəbələ
2 - 3
Neftçi
XXXVIII tur U-17 Liqası
24.06 18:00
Neftçi
4 - 0
Araz-Naxçıvan
XXXIX tur U-17 Liqası
# Komanda O Q H M VQ BQ XAL
1 Zirə 36 28 4 4 145 40 88
2 Neftçi 36 27 7 2 128 49 88
3 Sabah 36 21 6 9 107 56 69
4 Qarabağ 36 19 9 8 145 57 66
5 Sumqayıt 36 19 7 10 94 63 64
6 Turan Tovuz 36 18 6 12 89 63 60
7 Səbail 36 16 6 14 74 64 54
8 Qəbələ 36 15 7 14 80 73 52
9 EFA 36 13 6 17 87 70 45
10 Atletico Baku 36 10 7 19 96 88 37
11 Kəpəz 36 7 1 28 42 132 22
12 Masallı 36 3 2 31 23 167 11
13 İCBFA 36 3 2 31 47 235 11
Tarix Saat Son/Növbəti oyunlar Tur Turnir
02.07 11:00
Araz-Naxçıvan
2 - 8
Neftçi
1/4 final, cavab oyunu U-16 Liqası
10.07 18:00
Neftçi
5 - 0
Zirə
1/2 final, ilk oyun U-16 Liqası
13.07 17:00
Zirə
2 - 4
Neftçi
1/2 final, cavab oyunu U-16 Liqası
16.07 18:00
Neftçi
2 - 1
Qarabağ
Final U-16 Liqası
# Komanda O Q H M VQ BQ XAL
1 Qarabağ 28 26 0 2 169 26 78
2 Sabah 28 24 2 2 144 21 74
3 Sumqayıt 28 21 4 3 90 32 67
4 Neftçi 28 19 2 7 109 35 59
5 Zirə 28 18 1 9 85 27 55
6 Qəbələ 28 17 2 9 82 43 53
7 Turan Tovuz 28 16 4 8 71 47 52
8 Səbail 28 12 2 14 73 46 38
9 EFA 28 10 6 12 52 54 36
10 Lion 28 10 1 17 45 85 31
11 Kəpəz 28 8 4 16 48 77 28
12 ASTA 28 6 2 20 32 98 20
13 İCBFA 28 3 3 22 16 117 12
14 Araz Saatlı 28 2 0 26 24 162 6
15 Ulduz Mingəçevir 28 1 1 26 10 180 4
Tarix Saat Son/Növbəti oyunlar Tur Turnir
25.05 13:00
Neftçi
2 - 1
Zirə
1/4 final, cavab oyunu U-15 Liqası
08.06 18:00
Neftçi
1 - 3
Qarabağ
1/2 final, ilk oyun U-15 Liqası
15.06 18:00
Qarabağ
5 - 1
Neftçi
1/2 final, cavab oyunu U-15 Liqası
20.06 11:00
Neftçi
4 - 2
Sumqayıt
3-cü yer uğrunda U-15 Liqası
# Komanda O Q H M VQ BQ XAL
1 Sabah 23 20 3 0 123 10 63
2 Qarabağ 23 17 6 0 88 12 57
3 Sumqayıt 24 17 2 5 79 23 53
4 Neftçi 24 16 5 3 69 15 53
5 Vətən 23 12 5 6 48 40 41
6